KONST / Litografier / Färglitografi 15349039
nr 1534 9039
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Signerad, numrerad 103/115. Färglitografi, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 58x69 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:55:16
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt